Новости и советы в сфере ландшафтного дизайна!

menu

Організація закупівель недержавними компаніями

Рубрика: Блог

Держава дуже часто робить закупівлі, які так чи інакше забезпечують хорошим і комфортним життям жителів. Але на ринках можна зустріти пропозиції і від приватних підприємців. То навіщо ж це їм? Що саме їм краще пропонувати і про що говорити?

Причини проведення тендерів недержавних компаній

Фахівці, ретельно вивчивши статистику проведення тендерів, виділили кілька причин появи пропозицій від приватних підприємців:

  • При керівництві компанією часто виникають моменти, коли потрібно обзавестися фахівцями абсолютно інших сфер, ніяк не пов’язаних з виробництвом. Також може з’явитися проста потреба в додатковій інформації та таблиці всіх постачальників, які займаються цим. Зрозуміло, можна провести аналіз через маркетологів, створити кілька конференцій, презентацій і хакатонів, якщо це інформаційна сфера. Але набагато дешевше просто оголосити про тендер і вивчити власників всіх заявок. Так само можна отримати інформацію про окремих учасників.
  • Все частіше спостерігаються ситуації, коли працівники з відділу закупівель просувають своїх людей або тих, хто дав найбільший хабар. Щоб не допустити такої ситуації, керівники компаній оголошують конкурс. Він передбачає собою відбір учасників колегіально, шляхом голосування. Також, у такий спосіб можна відібрати дійсно кращих претендентів, які також запропонували найнижчу ціну.
  • Часто компанії просто проводять тендери, щоб підняти свою репутацію і показати, що вони теж можуть його зробити. Зрозуміло, ні про яку співпрацю в такому випадку немає й мови, адже часто вони оголошуються навіть без потреби в чому-небудь. Однак для учасників це все-одно залишається можливістю заявити про себе, підняти свій рейтинг, звернути увагу і виграти другий або наступний конкурс.

Є багато причин, за якими можуть проводитися тендери від комерційних компаній. Вони можуть бути як серйозними і реальними, так і до болю смішними і сумними. Адже приватні підприємці можуть проводити їх як захочуть, не сильно переймаючись при цьому про учасників і їх витрачений час і сили. Можливо, саме тому багато фахівців вказують, що державні пропозиції, які можна переглянути на сайті https://tender.uub.com.ua/company-02426097/ зараз є більш вигідними і привабливими. Адже, подаючи заявку на них, є ймовірність перемогти і отримати собі замовлення, а не тільки підняти рейтинг і репутацію на ринку.

< Следующая ТОП велотренажеров от интернет-магазина Спорт Старт

Предыдущая > Професійна гра в казино